Dla naszego Klienta - międzynarodowego serwisu internetowego, szukamy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Praca programista Senior Front-end Developer Warszawa

Formy umowy: B2B / Kontrakt

Realizowane zadania:

  • Współuczestnictwo w projektowaniu architektury dla nowych i istniejących już części rozwiązań webowych (rozwiązania oparte głównie o Vue.js oraz React.js)
  • Tworzenie skalowalnych i nowoczesnych rozwiązań frontendowych wykorzystywanych przez użytkowników na całym świecie
  • Rozwijanie i wprowadzanie w życie nowych standardów kodowanie wraz z innymi doświadczonymi Front-end Developerami
  • Bliskie współdziałanie z Back-end i Front-end Developerami
  • Codzienna kooperacja z UX designerami oraz osobami zajmującymi się marketingiem
  • Bliska współpraca z biznesem wewnątrz organizacji

Wymagania:

  • Minimum 4 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Doświadczenie przy rozwijaniu dużych (pod względem skomplikowania lub ruchu użytkowników) aplikacji
  • Umiejętność kreowania architektury aplikacji
  • Dobra znajomość Vue.js (z Vuex) lub React.js (z Redux), ewentualnie Angular 2, 4 lub 5
  • Doświadczenie w pracy z Flow/Typescript
  • Umiejętność wykorzystania ES6 do potrzeb projektu
  • Doświadczenie w konfiguracji Webpack
  • Umiejętność pracy z wzorcem REST API
  • Doświadczenie w pracy z takimi narzędziami jak Jest, CasperJS, Puppeteer
  • Dobra znajomość Git
  • Komunikatywność i nastawienie na realizację celów zespołu
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Doświadczenie we współpracy z biznesem (wewnątrz organizacji lub biznesem ze strony klienta zewnętrznego)

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Bardzo realne możliwości poszerzania swojego doświadczenia i wiedzy (dema technologiczne, częste Techtalki, pair programming, code review, git hlow)
  • Możliwość odgrywania kluczowej roli w rozwijaniu dużej, międzynarodowej aplikacji
  • Realna możliwość rozwijania umiejętności pracy w zespołach międzynarodowych
  • Możliwość wyjazdów konsultingowych do innych krajów gdzie organizacja posiada zespoły (atrakcyjne turystycznie:)
  • Dowolność w wyborze sprzętu
  • Ubezpieczenie medyczne
  • Lekcje angielskiego
  • Po okresie próbnym możliwość otrzymania opcji na udziały
  • Ruchome godziny pracy
  • Luźną atmosferę pracy w wygodnie urządzonym biurze, w dogodnej lokalizacji w Warszawie

Mile widziane:

  • Doświadczenie w pracy z Node.js
  • Znajomość Docker
  • Doświadczenie w pracy z takim narzędziami jak Service workers, PWA, Express.js, GraphQL, MongoDB, Symfony, WebSockets, OAuth2