Dla warszawskiego softwarehouse o globalnym zasięgu, obsługującego międzynarodowych klientów w zakresie web i mobile developmentu oraz UX i UI design, wykorzystującego sztuczną inteligencję, systemy uczące się oraz będącego twórcą zautomatyzowanego narzędzia dla programistów do sprawdzania stworzonego przez nich kodu, poszukujemy:

Oferta pracy: Praca programista Mid Ruby on Rails Developer z językiem angielskim Warszawa

Formy umowy: dowolna Umowa o pracę Umowa zlecenie Umowa o dzieło B2B / Kontrakt

Zadania:

  • Praca nad różnymi projektami dla klientów z całego świata
  • Opracowywanie i wdrażanie nowych funkcjonalności
  • Realizacja własnych pomysłów związanych z rozwojem oprogramowania
  • Praca z autorskim systemem firmy, który wspiera programistów w weryfikacji kodu

Wymagania:

  • Biegły język angielski, również techniczny
  • Umiejętności techniczne
    • Konfiguracja i wdrażanie aplikacji Rails do produkcji
      • Konfiguracja Docker'a dla aplikacji Rails
    • Przygotowanie ciągłej integracji
      • Przygotowanie Codefresh, aby uruchomić wdrożenie aplikacji Dockerized Rails na https://cloud.docker.com
    • Znajomość stack'a Rails - wtyczki, silniki, stelażem
    • Znajomość i korzystanie z Orientacji Obiektowej i zaawansowanego Ruby (Enumerable, implicit vs explicit, block / proc / lambda, zamrożone obiekty itp.)
    • Rozumienie i wykorzystywanie powyższych podstawowych zapytań SQL, optymalizuj zapytania
    • Znajomość niektórych zasad projektowania i zasad rozwoju (DRY, SOLID, KISS, YAGNI)
    • Znajomość SSL
    • Znajomość i korzystanie z Wzorów Projektowych
      • Obiekty usługowe
      • Singleton i przykłady w stoack'u Rails
      • Decorator
    • Średnio zaawansowany GIT - rebase
  • Doświadczenie
    • Zbudowanie przynajmniej jednej komercyjnej aplikacji internetowej, we współpracy z innymi programistami w zespole

Oferujemy:

  • Możliwe różne formy zatrudnienia
  • Biuro w pobliżu stacji metra Wilanowska
  • Możliwość okazjonalnej pracy zdalnej
  • Dodatkowe benefity: prywatna opieka zdrowotna, karta multisport
  • Elastyczne godziny pracy
  • Wewnętrzne meetup'y w celu wymiany wiedzy
  • Pierwsze rozmowy poprzez wideokonferencję
  • Ciekawe projekty i miłą atmosferę! :)