2016-10-01 20:44

Dla naszego klienta, firmy o ugruntowanej pozycji, istniejącej na rynku od wielu lat, dostarczającej rozwiązania IT, szukamy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Oferta pracy IT Integration EngineerWarszawa

Realizowane zadania:

  • Tworzenie i obsługa interfejsów międzysystemowych włączając konsolę aplikacji i WEB GUI
  • Wsparcie użytkowników (administratorów) w zakresie korzystania z interfejsów międzysystemowych
  • Poprawianie błędów interfejsów, aplikacji i dokumentacji technicznej
  • Dbanie o spójność i aktualność dokumentacji technicznej
  • Zapewnienie zgodności interfejsów (zarówno technicznej jak i dokumentacyjnej)
  • Testowanie i wdrażanie nowych wersji kluczowych aplikacji
  • Tworzenie scenariuszy testowych
  • Rekomendacja odpowiedniej warstwy sprzętowej

Wymagania:

  • Znajomość języka niemieckiego i angielskiego - komunikacja w języku angielskim, dokumentacja po niemiecku
  • Znajomość systemów operacyjnych: Windows Server i Linux / Unix
  • Znajomość technologii Java - w tym serwery aplikacyjne Tomcat / Jboss / Apache
  • Znajomość Java SE/EE, Maven2, itp
  • Znajomość baz danych i języka PL/SQL (Oracle) wraz z umiejętnością sprawnego poruszania się w strukturze bazy danych
  • Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole
  • Umiejętność pracy w środowisku rozproszonym - część zespołu w Szwajcarii
  • Doświadczenie w testowaniu aplikacji:
    • testy funkcjonalne,
    • wydajnościowe,
    • obsługa błędów,
    • itp
  • Umiejętność pisania dokumentacji technicznej