Dla naszego Klienta, producenta aplikacji e-commercowych skierowanych na rynek europejski, poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Praca programista Regular Javascript Developer Warszawa

Formy umowy: B2B / Kontrakt

Zadania:

  • tworzenie wysokiej jakości kodu zgodnie z wytycznymi i specyfikacją
  • projektowanie rozwiązań w oparciu o analityczne myślenie
  • dbałość o wysoką jakość tworzonych rozwiązań

Wymagania:

  • minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • bardzo dobra znajomość JavaScript (ES5, ES6)
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • bardzo dobra znajomość framework'a React i narzędzi redux, react-router
  • znajomość i doświadczenie z:
    • HTML5, CSS3
    • SASS,Post-CSS, Stylus
    • Webpack, Babel, Gulp

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie (umowa o pracę/B2B),
  • udział w interesujących projektach
  • komfortowe warunki pracy w nowym biurze,
  • możliwość uczestniczenia w zewnętrznych kursach / konferencjach,
  • dostosowanie miejsca pracy (biurka) do indywidualnych potrzeb,

Dodatkowe atuty:

  • znajomość Symfony 2/3
  • znajomość framework'ów Javascript