2016-10-05 15:51

Dla naszego klienta, lidera rynku w zarządzaniu i leasingu firmowej floty samochodowej szukamy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Praca programista Programista / Analityk RPGWarszawa

Zakres obowiązków:

  • Analiza i weryfikacja wymagań użytkowników,
  • Praca w charakterze programisty w zespole tworzącym oprogramowanie,
  • Realizacja prac programistycznych, tworzenie nowych aplikacji, rozwój już istniejących systemów,
  • Przygotowywanie skryptów testowych i nadzór nad testami,
  • Tworzenie dokumentacji technicznej,
  • Wdrażanie rozwiązań B2B.

Wymagania:

  • Praktycznej znajomości serwerów AS/400 /iSeries,
  • Dobrej znajomości języków programowania: CL, RPG (RPG ILE, SQL RPG, SQL RPG ILE) - min. 2 lata doświadczenia zawodowego na zbliżonym stanowisku,
  • Mile widziana znajomość zagadnień związanych z integracją platformy iSeries z usługami mobilnymi oraz systememi typu BPM
  • Znajomości relacyjnych baz danych oraz SQL,
  • Zdolności analityczne, rzetelność i dokładność,
  • Komunikatywność i umiejętność efektywnej współpracy w zespole,
  • Wykształcenie wyższe: informatyka lub pokrewne,
  • Co najmniej komunikatywna znajomość języka angielskiego.

Proponujemy:

  • Ciekawą, stabilną pracę w profesjonalnym środowisku, w dynamicznie rozwijającym się zespole,
  • Stabilne zatrudnienie,
  • Możliwości rozwoju zawodowego,
  • Prywatną opiekę medyczną,
  • Dofinansowanie do kart Multisport,
  • Pakiet ubezpieczeniowy,
  • Szkolenia zawodowe i językowe,
  • Doskonałą atmosferę pracy.