Dla naszego Klienta, szybko i dynamicznie rozwijającej się warszawskiej spółki akcyjnej z branży FinTech wytwarzającej własne oprogramowanie, aktualnie poszukujemy osoby, która zasili zespół zajmujący się innowacyjnym produktem - pierwszym dostępnym zdalnie biurem rachunkowym dla MŚP z pełnym zakresem obsługi księgowej.

Oferta pracy: Oferta pracy IT Specjalista/Konsultant ds wdrożeń systemów Finansowo-Księgowych (FK) Warszawa

Formy umowy: Umowa o pracę B2B / Kontrakt

Realizowane zadania:

  • Odpowiedzialność za wdrażanie systemu FK w przedsiębiorstwach;
  • Realizacja zadań zgodnie z harmonogramem oraz założeniami projektowymi;
  • Zbieranie danych i opracowywanie raportów projektowych;
  • Sporadyczne krótkie wyjazdy na wdrożenia zagraniczne;
  • Wsparcie Użytkowników systemów informatycznych w zakresie wdrażanych aplikacji;
  • Tworzenie dokumentacji użytkowej;

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku od 2-3 lat;
  • Doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu wdrożeń systemów Finansowo-Księgowych średniej wielkości;
  • Znajomość baz danych oraz języka SQL;
  • Doświadczenie w projektowaniu, wdrażaniu systemów ERP i/lub kluczowego użytkownika w projekcie wdrożeniowym od strony Klienta;
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego;
  • Umiejętność analitycznego myślenia;
  • Wykształcenie co najmniej średnie o profilu technicznym.

Firma oferuje:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Możliwość wyboru formy współpracy: umowa o pracę lub kontrakt B2B;
  • Stabilne zatrudnienie oraz pakiet świadczeń socjalnych;
  • Możliwość rozwoju zawodowego, szkolenia;
  • Realizacje projektów dla klientów zagranicznych;
  • Miłą atmosferę w ambitnym i profesjonalnym zespole;
  • Wyjazdy integracyjne.

Mile widziane:

  • Doświadczenie w realizacji wdrożeń informatycznych na systemach księgowości wielowymiarowej;
  • Wiedza z zakresu księgowości w obszarze podatku VAT i CIT.