Dla klienta specjalizującego się w szeroko rozumianym marketingu internetowym i wyszukiwaniu lokalnym, pomagającej ludziom od ponad 100 lat znaleźć informacje lokalne, a firmom - klientów, którego jedną z najważniejszych ról jest dostarczanie przedsiębiorcom kontaktów biznesowych, działającej w krajach skandynawskich (Szwecji, Danii, Norwegii, Finlandii) oraz w Polsce, obecnie poszukujemy kandydata na stanowisko:

Oferta pracy: Praca programista PHP Developer (Junior/Mid/Senior) Warszawa

Formy umowy: Umowa o pracę B2B / Kontrakt

Zadania:

  • Analiza wymagań ('user stories")
  • Programowanie
  • Testowanie
  • Wdrażanie
  • Przygotowanie dokumentacji w ramach budowy oraz utrzymania systemów

Wymagania:

  • Minimum 2 lata doświadczenia związany z programowaniem PHP
  • Znajomości systemu kontroli wersji GIT
  • Samodzielność na danym stanowisku

Proponujemy:

  • Możliwość pracy zdalnej (1 dzień w tygodniu)
  • Start pracy w godzinach 7:00-9:30
  • Prywatną opiekę medyczną Luxmed oraz pakiet ubezpieczeniowy
  • Praca w ceniącym dobrą atmosferę zespole Scrum
  • Środowisko pracy:
    • open space (podzielony szklanymi ścianami)
    • 2 dodatkowe monitory (wedle preferencji)
  • Karta Multisport (za częściową dopłatą)
  • Konkurencyjne wynagrodzenie przy umowie o pracę bądź B2B

Mile widziane:

  • Zend Framework
  • Angular
  • Umiejętność korzystania z narzędzi wspierających procesy CI/CD