Dla naszego Klienta, dużej, międzynarodowej organizacji szukamy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Oferta pracy IT IT Senior Project Manager Warszawa

Formy umowy: Umowa o pracę

Zakres obowiązków:

  • Odpowiedzialność za zarządzanie kluczowymi dla spółki projektami informatycznymi
  • Konwersja aktualnych projektów IT dla biznesu
  • Rozwijanie projektów związanych z automatyzacją spółki
  • Zarządzanie istniejącym zespołem
  • Współpraca z dostawcami polskimi oraz międzynarodowymi
  • Zarządzanie ryzykiem projektów
  • Odpowiedzialność za zarządzanie budżetem oraz harmonogramem projektu
  • Współodpowiedzialność za wybór najlepszych narzędzi technologicznych do realizacji projektów

Wymagania:

  • Minimum 4 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • Doświadczenie w zarządzaniu stałym zespołem projektowym
  • Umiejętność zarządzania współpracą z dostawcami
  • Doświadczenie w pracy z wewnętrznym biznesem spółki
  • Biegłość w modelowaniu procesów oraz tworzenia analizy biznesowej
  • Praktyczna znajomość metodyki zarządzania projektami (PMP/Prince)
  • Orientacja na osiąganie założonych celów
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Wysokie zdolności interpersonalne
  • Biegła znajomość języka angielskiego
  • Doświadczenie w projektach e-commercowych mile widziane

Proponujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Udział w ciekawych, kluczowych dla działania organizacji projektach
  • Szeroki pakiet benefitów
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Laptop, komórka
  • Szkolenia dopasowane do potrzeb