Dla naszego Klienta , czołowego Software Housa specjalizującego się w projektowaniu aplikacji mobilnych na wszystkie platformy (iOS, Android , Windows), wytwarzającego profesjonalne rozwiązania dla biznesu oraz złożonych serwisów internetowych poszukujemy :

Oferta pracy: Praca programista Regular PHP Developer Warszawa

Formy umowy: Umowa o pracę B2B / Kontrakt

Opis stanowiska:

  • Zapewnienie bieżącego utrzymania i rozwoju serwisów internetowych (70% rozwoju, 30% utrzymania)
  • Programowanie w języku PHP
  • Praca przy projektach różnej wielkości dla polskich jak i zagranicznych klientów firmy
  • Diagnozowanie oraz rozwiązywanie projektów technicznych

Oczekiwania:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku min 1,5 roku
  • Dobra znajomość PHP5 lub PHP7
  • Umiejętność projektowania aplikacji klient-serwer opartych na http, Web Services, REST, JSON lub XML
  • Znajomość środowiska Linux i operacji konsolowych
  • Znajomość systemu kontroli wersji Git/SVN
  • Znajomość języka angielskiego co najmniej na poziomie umożliwiającym korzystanie z dokumentacji technicznej
  • Umiejętność pracy zespołowej
  • Chęć poszerzania wiedzy

Proponujemy:

  • Pracę z wykorzystaniem nowoczesnych technologii
  • Elastyczne godziny pracy
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Kartę Multisport
  • Biuro w wygodnej lokalizacji
  • Umowę o pracę lub kontrakt B2B

Mile widziane:

  • Znajomość Symfony framework
  • Znajomość JavaScript, AngularJS, NodeJS;
Wyślij CV