Dla warszawskiego softwarehouse'u istniejącego na rynku od ponad 7 lat, który specjalizuje się w rozwiązaniach business intelligence, machine learning, software development oraz UX design, szukamy kandydata na stanowisko:

Oferta pracy: Praca programista Java Developer (Mid/Senior) Warszawa

Formy umowy: B2B / Kontrakt

Zakres obowiązków:

  • Praca nad zupełnie nowym oprogramowaniem dla jednego z kluczowych przedstawicieli branży ubezpieczeniowej w zespole liczącym od 3-6 osób

Oczekiwania:

  • Minimum 3 lata doświadczenia na stanowisku Java Developer
  • Dobra znajomość:
    • Spring
    • Hibernate
    • RabbitMQ
  • Podstawowa znajomość JavaScript
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2

Oferujemy:

  • Wyzwaniową prace w samodzielnie zarządzanym zespole SCRUM
  • Możliwości poznania najlepszych światowych standardów i praktyk w otwartym i przyjaznym środowisku
  • Prywatna opieka medyczna "Luxmed"
  • Subskrypcja sportowa "OK System"
  • Elastyczne godziny pracy (8:00-9:00)
  • Pakiet szkoleń
  • Dobrze wyposażone miejsce pracy
  • Okazjonalna praca zdalna
  • Laptop + 2 monitory 27"
  • Imprezy firmowe
  • Systemy operacyjne: Windows, Linux, Mac
  • Konkurencyjne wynagrodzenie przy umowie B2B

Mile widziane:

  • Clean Code
  • TDD
  • DDD
  • EDA

Inne:

  • Wykorzystywane technologie:
    • JUnit
    • Jest
    • PostgreSQL
    • React
    • Redux
    • AngularJS
    • Docker
    • Ionic
    • Jasmin
    • Mockito
    • MongoDB
    • TypeScript
Wyślij CV