2016-10-09 15:49

Dla naszego Klienta, producenta systemu klasy ERP, poszukujemy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Oferta pracy IT Specjalista ds. sprzedaży systemów ERPWarszawa

Realizowane zadania:

  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów z sektora SMB,
  • Prowadzenie całego procesu sprzedaży:
    • Prezentacje produktu,
    • Kalkulacje cenowe,
    • Ofertowanie,
    • Negocjacje cenowe i negocjacje umów,
  • Realizacja planów sprzedaży,
  • Codzienna współpraca z Product Managerem i Działem Wdrożeń,
  • Badanie i kreowanie potrzeb klientów w zakresie całej oferty naszego klienta,
  • Przygotowywanie materiałów handlowych we współpracy z działami wsparcia sprzedaży (oferty, umowy, prezentacje, itd.),
  • Rejestrowanie aktywności zawodowej w systemie informatycznym.

Od kandydata oczekujemy:

  • Min. dwuletnie doświadczenie w sprzedaży software do firm,
  • Bardzo dobra znajomość rozwiązań klasy ERP lub CRM, BI, WMS,
  • Umiejętność prowadzenia całego procesu sprzedażowego od cold calling'u po zamknięcie sprzedaży,
  • Samodzielność i nastawienie na cel,
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne.

Firma oferuje:

  • Umowę o pracę,
  • Wynagrodzenie stałe + atrakcyjny system premiowy,
  • Niezbęde narzędzia pracy:
    • Samochód służbowy,
    • Laptop,
    • Tel. komórkowy.