Nasz Klient o międzynarodowym zasięgu w branży TSL (Transport, Spedycja, Logistyka). Zatrudnia ok. 68 tys. pracowników w ponad 2000 oddziałach na całym świecie. Firma z nastawieniem na budowanie relacji partnerskich i etycznych z różnymi grupami docelowymi - pracownikami, klientami, dostawcami oraz lokalną społecznością. Dynamicznie rozwijająca się firma poszukuje osób, które nie boją się wyzwań i wspólnie będą dążyć do wiodącej pozycji na rynku globalnym.

Oferta pracy: Oferta pracy IT Konsultant IT w obszarze BI Warszawa

Formy umowy: Umowa o pracę

Zakres obowiązków:

  • Tworzenie, rozwój oraz utrzymanie środowiska raportowego business intelligence:
    • budowa narzędzi analitycznych,
    • określanie standardów,
    • zarządzanie uprawnieniami,
    • udział w globalnych projektach,
    • szkolenia użytkowników.

Wymagania:

  • Praktyczna znajomość rozwiązań BI, preferowana znajomość rozwiązań QlikView,
  • Doświadczenie od strony integracji danych (denormalizacja, metadane, modelowanie danych itp.),
  • Znajomość narzędzi ETL od strony zaawansowanego użytkownika,
  • Bardzo dobra znajomość programowania SQL (procedury składowane, funkcje, triggery itp.),
  • Umiejętność przekładania wymagań biznesowych na modele danych,
  • Bardzo dobra znajomość Excela, tworzenia raportów, pisania makr,
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość Business Objects i Tableau,
  • Biegła znajomość języka angielskiego,
  • Doświadczenie w budowie hurtowni danych mile widziane.

Firma oferuje:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę,
  • Udział w interesujących projektach i szkoleniach,
  • Doskonalenie się i wpływ na otoczenie,
  • Pracę wśród przyjaznych i zaangażowanych ludzi,
  • Stabilne warunki zatrudnienia,
  • Dofinansowania do prywatnej opieki medycznej,
  • Zajęcia sportowo-rekreacyjne,
  • Zniżki na bilety do kina i teatru, grupowego ubezpieczenia na życie,
  • Udział w programie wolontariatu oraz turniejach sportowych.