2016-10-01 20:47

Oferta pracy: Oferta pracy IT Dyrektor Sprzedaży - BI, ERPWarszawa

Realizowane zadania:

  • Prowadzenie całego procesu sprzedaży systemów informatycznych klasy BI i ERP oraz usług z nimi powiązanych (we współpracy z działem wdrożeń)
  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów i budowanie relacji biznesowych
  • Przygotowywanie ofert dla Klientów, negocjacje cenowe i negocjacje umów
  • Skuteczna realizacja planów sprzedażowych
  • Współpraca z działem wdrożeń i firmami partnerskimi
  • Uczestniczenie w wydarzeniach branżowych (konferencje)
  • Monitorowanie rynku

Wymagania:

  • Co najmniej 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w branży informatycznej
  • Znajomość procesu sprzedaży systemów BI, ERP
  • Umiejętność zaplanowania i skutecznej realizacji działań sprzedażowych w perspektywnie 1 roku:
    • określenie rynku docelowych klientów
    • dobranie skutecznych narzędzi potrzebnych realizacji planu
    • rozplanowanie działań na poszczególne kwartały
    • bieżące raportownie postępów w realizacji planu
  • Umiejętność samodzielnego pozyskiwania nowych klientów
  • Umiejętność kreowania potrzeb u klientów
  • Umiejętność budowania długotrwałych relacji biznesowych
  • Wysoki poziom kompetencji interpersonalnych
  • Samodzielność i odpowiedzialność
  • Nastawienie na cel
  • Umiejętność zarządzania własnym czasem pracy
  • Kompetencje negocjacyjne
  • Biegła znajomość języka angielskiego (business english)

Firma oferuje:

  • Narzędzia pracy (laptop, telefon, samochód)
  • Umowę o pracę lub kontrakt
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.