Dla naszego Klienta prowadzimy rekrutację do Departamentu Technologii Sieciowych w Centrali firmy.

Oferta pracy: Oferta pracy IT Główny Inżynier ds. Rozwoju Platform Usługowych Warszawa

Formy umowy: Umowa o pracę B2B / Kontrakt

Zakres obowiązków:

  • Rozbudowa platform aplikacyjnych IN realizujących usługi w architekturze sieci inteligentnej,
  • Planowanie rozbudowy pojemności i wydajności platform realizujących usługi,
  • Planowanie konfiguracji platform realizujących usługi,
  • Analiza wymagań funkcjonalnych opisujących nowe usługi i przygotowanie specyfikacji rozwiązania technicznego realizującego wdrażaną usługę,
  • Przygotowywanie procesu testów, akceptacji i wdrażania nowych rozwiązań oraz aktualizacji oprogramowania dla platform realizujących usługi.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (kierunek telekomunikacja lub informatyka),
  • Bardzo dobra znajomość architektury sieci IMS, VoLTE,GSM/GPRS,
  • Bardzo dobra znajomość protokołów sieciowych VoIP: SIP, Diameter, RTP, SS7 MAP, INAP, CAMEL,
  • Doświadczenie w pracy z elementami sieci firmy Open Cloud i Radisys,
  • Znajomość standardu JAIN SLEE,
  • Umiejętność programowania w języku Java i językach skryptowych będzie atutem,
  • Znajomość systemów operacyjnych Linux, Solaris,Windows oraz zagadnień administracji baz danych stosowanych w przemysłowych rozwiązaniach telekomunikacyjnych oraz IT,
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację oraz pracę z dokumentacją techniczną,
  • Prawo jazdy kategorii B (doświadczenie w prowadzeniu pojazdów).

Firma oferuje:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B,
  • Pakiet benefitów, m.in. opieka medyczna, karta sportowo-rekreacyjna,
  • Praca w środowisku najnowszych technologii.