TeamQuest jest polską, dynamicznie rozwijającą się firmą, zajmującą się kompleksowymi usługami doradztwa personalnego w szczególności w rekrutacji specjalistów IT w związku z tym poszukujemy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Oferta pracy IT Konsultant ds. Rekrutacji IT 360 Warszawa

Formy umowy: Umowa o pracę B2B / Kontrakt

Zadania:

  • Kompleksowa realizacja projektów rekrutacyjnych na stanowiska specjalistyczne z rynku IT,
  • Sprzedaż usług rekrutacyjnych,
  • Aktywne pozyskiwanie nowych Klientów,
  • Doradztwo w zakresie usług HR,
  • Monitorowanie rynku IT,
  • Realizowanie założonych planów i raportowanie wyników.

Oczekiwania:

  • Doświadczenie na stanowisku Konsultanta 360 w firmie doradztwa personalnego poparte sukcesami,
  • Doświadczenie w inicjowaniu rozmów z potencjalnymi klientami
  • Umiejętność prowadzenia rozmów biznesowych,
  • Wysoko rozwinięte kompetencje sprzedażowe i negocjacyjne,
  • Znajomość technik i narzędzi rekrutacyjnych,
  • Znajomości specyfiki polskiego i międzynarodowego rynku rekrutacyjnego,
  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę lub kontrakt,
  • Najlepszą i najnowocześniejszą bazę danych specjalistów IT,
  • Oprogramowanie ułatwiające i automatyzujące pracę - szyte na miarę,
  • Współpracę z największymi firmami IT na rynku oraz z polskimi i międzynarodowymi start'upami,
  • Cykliczne szkolenia z zakresu IT podnoszące wiedzę naszych konsultantów,
  • Jasny, klarowny i bardzo prosty system premiowy - płacimy premię od każdej złotówki którą wygenerujesz,
  • Świetny zespół konsultantów IT dzielących się swoją wiedzą, wspierających się wzajemnie w prowadzeniu projektów,
  • Ubezpieczenie medyczne,
  • Lekcje języka angielskiego,
  • Owoce w biurze,
  • Elastyczny czas pracy,
  • Niezbędne narzędzia pracy.
Wyślij CV