TeamQuest to agencja rekrutacyjna wyspecjalizowana w rekrutacjach IT. 10-letnie doświadczenie w branży pozwala nam na kreowanie kierunków jej rozwoju dzięki czemu każdy z Konsultantów ma realny wpływ na to jak postrzegana jest firma. Jeśli jesteś osobą ambitną, samodzielną i lubisz się rozwijać to ta praca jest dla Ciebie.

Oferta pracy: Oferta pracy IT Researcher IT / Młodszy Konsultant ds. Rekrutacji Warszawa

Formy umowy: Umowa o pracę Umowa zlecenie B2B / Kontrakt

Opis stanowiska:

  • Wyszukiwanie kandydatów za pomocą wewnętrznej bazy danych oraz metodą direct search,
  • Selekcja aplikacji,
  • Przeprowadzanie wstępnych rozmów telefonicznych z kandydatami,
  • Wsparcie zespołu w sprawach bieżących.

Oczekiwania:

  • Chęć uczenia się i poznawania nowych technologii,
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów,
  • Profesjonalizm, pozytywne nastawienie oraz dobra organizacja czasu pracy,
  • Umiejętność szybkiego docierania do informacji, ich analizy oraz wyciągania wniosków,
  • Dobra znajomość języka angielskiego,
  • Motywacja do ciągłego rozwoju i podnoszenia własnych kwalifikacji.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie + system prowizyjny,
  • Ciekawą pracę w zespole dzielącym się wiedzą,
  • Realizacja interesujących projektów rekrutacyjnych,
  • Lekcje języka angielskiego,
  • Biuro w centrum Warszawy,
  • Pakiet medyczny,
  • Owocowe poniedziałki,
  • Elastyczny czas pracy.