TeamQuest jest polską, dynamicznie rozwijającą się firmą, zajmującą się kompleksowymi usługami doradztwa personalnego w związku z tym do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Oferta pracy IT Team Leader zospołu HR (obszar Sprzedaż & Marketing) Warszawa

Formy umowy: Umowa o pracę B2B / Kontrakt

Zadania:

  • Odpowiedzialność za zbudowanie i zarządzanie zespołem,
  • Tworzenie strategii biznesowej, planów oraz wizerunku marki,
  • Bieżące doradztwo i współpraca w zakresie sprzedaży usług B2B we współpracy z działem handlowym,
  • Wdrożenie polityki współpracy z Klientami,
  • Zarządzanie procesem rekrutacji i selekcji kandydatów,
  • Wdrażanie oraz szkolenie nowych pracowników,
  • Odpowiedzialność za budowanie pozytywnego wizerunku pracodawcy.

Oczekiwania:

  • Minimum 3-letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,
  • Doświadczenie w prowadzeniu rekrutacji do obszaru Sprzedaży & Marketingu,
  • Umiejętność zarządzania projektami,
  • Znajomość innowacyjnych narzędzi i tematów w obszarze HR,
  • Wysokie zdolności interpersonalne,
  • Łatwość w nawiązywaniu i budowaniu relacji biznesowych,
  • Bardzo dobra organizacja czasu pracy własnej oraz podległego zespołu,
  • Kreatywność oraz motywowanie do działania,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2,
  • Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w realizacji projektów Employer Brandingowych.

Firma oferuje:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę/B2B,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Pakiet ubezpieczeniowy,
  • Lekcje języka angielskiego,
  • Niezbędne narzędzie do pracy (laptop, smartfon),
  • Biuro w Centrum Warszawy,
  • Elastyczne godziny pracy.
Wyślij CV