Dla naszego Klienta specjalizującego się w dostarczaniu usług Body Leasing IT poszukujemy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Oferta pracy IT Manager Procesów Operacyjnych/CEO Warszawa

Formy umowy: B2B / Kontrakt

Opis stanowiska:

  • Zarządzanie zespołem,
  • Odpowiedzialność za zarządzenie procesami w obszarze sprzedaży,
  • Zarządzanie procesami rekrutacji,
  • Priorytetyzacja działań zespołu,
  • Współtworzenie polityki sprzedaży,
  • Realizacja celów wyznaczonych zgodnie z polityką finansową firmy,
  • Odpowiedzialność za wyniki finansowe spółki,
  • Budowanie i utrzymywanie relacji z Klientami,
  • Wdrażanie oraz szkolenie nowych pracowników zespołu.

Wymagania:

  • 4-letnie doświadczenie w sprzedaży usług outsourcingowych/HR,
  • Minimum 3-letnie doświadczenie w zarządzaniu zespołem poparte sukcesami,
  • Doświadczenie w obszarze rekrutacji/Body Leasing,
  • Doświadczenie w zarządzaniu projektami,
  • Umiejętność zarządzania procesem zmiany,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • Wysokie zdolności interpersonalne,
  • Orientacja na cel,
  • Umiejętność organizacji czasu pracy własnej oraz podległego zespołu,
  • Proaktywność i wysoka świadomość biznesowa,
  • Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w realizacji projektów z branży IT,
  • Mile widziane doświadczenie w pracy w środowisku międzynarodowy.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o kontrakt menedżerski,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Narzędzie niezbędne do pracy (laptop, smartfon),
  • Dofinansowane do nauki języka angielskiego,
  • Pakiety opieki medycznej.
Wyślij CV