2016-10-03 22:03

Oferta pracy: Praca programista Inżynier Programista - systemy Call CentreWarszawa

Zakres obowiązków:

  • rozwój i utrzymanie systemów i aplikacji opartych o platformę .NET (C#, ASP.NET, itp)
  • dbanie o właściwą jakość tworzonego kodu
  • współpraca z zespołem przy realizacji zadań
  • planowanie testów jednostkowych
  • tworzenie dokumentacji technicznej

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy jako programista .NET (C#, ASP.NET) min. 2 lata
  • bardzo dobra znajomość C# i technologii ASP.NET
  • znajomość WCF i WPF
  • znajomość relacyjnych baz danych (MS-SQL Server) i SQL (T-SQL)
  • doświadczenie w korzystaniu z systemów kontroli wersji (SVN)
  • otwartość na nowe technologie i chęć poznawania nowych technologii
  • umiejętność analitycznego myślenia
  • umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów
  • dokładność i samodzielność w realizacji powierzonych zadań
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • znajomość języka angielskiego w stopniu co najmniej umożliwiającym korzystanie z dokumentacji technicznej oraz komunikację ze współpracownikami

Proponujemy:

  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę na czas nieokreślony po trzymiesięcznym okresie próbnym
  • możliwość rozwijania umiejętności oraz zdobywania doświadczenia w obszarach nowoczesnych technologii IT
  • szkolenia technologiczne, branżowe
  • opiekę medyczną po trzymiesięcznym okresie próbnym

Mile widziane:

  • znajomość Entity Framework
  • znajomość MVC3 Framework
  • znajomość jQuery, CSS, HTML
  • znajomość Silverlight
Wyślij CV