2016-10-08 22:50

Dla naszego Klienta, jednego z liderów na rynku ERP, poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Oferta pracy IT Konsultant QlikViewWarszawa

Realizowane zadania:

  • Udział w zewnętrznych projektach wdrożeniowych systemu Qlikview
  • Analiza funkcjonalna, modelowanie procesów i raportów biznesowych
  • Projektowanie i implementacja rozwiązań (opracowywanie modeli logicznych rozwiązań, modelowania danych, procesów kontroli jakości danych i rozwiązań raportowych)
  • Opracowywanie dokumentacji wdrożeniowej według przyjętej w firmie metodyki
  • Prowadzenie szkoleń dla użytkowników końcowych
  • Wsparcie sprzedaży:
    • Uczestniczenie w spotkaniach handlowych
    • Prezentacje systemu Qlikview

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe - informatyczne, inżynierskie lub pokrewne
  • Minimum 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku lub minimum 3 zakończone wdrożenia systemu Qlikview,
  • Mile widziane doświadczenie jako Konsultant Presales,
  • Bardzo dobra znajomość SQL,
  • Silne umiejętności konsultacyjne,
  • Komunikatywność, umiejętność współpracy z Klientem na wszystkich szczeblach organizacji,
  • Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne,
  • Umiejętność rozwiązywania problemów,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego, pozwalająca na swobodną komunikację z Klientem
  • Dyspozycyjność - kilkudniowe wyjazdy na terenie Polski

Firma oferuje:

  • Narzędzia pracy
  • Umowę o pracę lub kontrakt
  • Atrakcyjne wynagrodzenie