2016-10-02 22:05

Oferta pracy: Oferta pracy IT Specjalista ds. Sprzedaży - autorskie rozwiązania: e-commerce i mobileWarszawa

Zakres obowiązków:

  • Aktywne poszukiwanie nowych klientów z rynku MICE lub wydawnictw na autorskie rozwiązania:
    • e-commerce,
    • mobile
  • Rozwiązania gotowe
  • Rozwiązania dedykowane
  • Usługi wdrożeniowe
  • Obsługa pozyskanych klientów: dosprzedaż dodatkowych modułów, obsługa zapytań przychodzących
  • Codzienne raportowanie wyników działań sprzedażowych w systemie CRM

Wymagania:

  • Min. 2-letnie doświadczenie w aktywnej sprzedaży software do klientów biznesowych
  • Wysoka komunikatywność
  • Umiejętności przygotowywania ofert
  • Doświadczenie w przygotowywaniu prezentacji (MS Office)
  • Umiejętność negocjacji
  • Samodzielność i nastawienie na cel
  • Konsekwencja w działaniu

Oferujemy:

  • Dobre warunki wynagrodzenia
  • Dobrą atmosferę pracy
  • Możliwość rozwoju
  • Jasno postawione cele i pomoc merytoryczną w kontakcie z klientem
  • Niezbędne narzędzia pracy (telefon, laptop)
  • Pakiet socjalny
  • Dobrą lokalizację biura z bezpłatnym parkingiem podziemnym

Dodatkowe atuty:

  • Doświadczenie w sprzedaży rozwiązań mobilnych i/lub e-commerce
  • Znajomość branży MICE lub wydawnictw
  • Znajomość języka angielskiego
Wyślij CV