Naszym Klientem jest solidny polski software house z wieloletnim doświadczeniem w tworzeniu projektów o różnej wielkości dla firm niemal z każdej branży: systemów e-commerce, aplikacji na wszystkie platformy mobilne oraz Smart TV; wielokrotnie doceniany i polecany przez największych międzynarodowych producentów oprogramowania i sprzętu IT. Obecnie do zespołu firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Praca programista Programista PHP (Symfony framework) Warszawa

Formy umowy: Umowa o pracę B2B / Kontrakt

Realizowane zadania:

  • Praca przy projektowaniu i programowaniu rozwiązań w języku PHP przy użyciu frameworka Symfony
  • Diagnozowanie i rozwiązywanie problemów technicznych;
  • Utrzymanie i rozwój serwisów internetowych.

Wymagania:

  • Minimum 2 lata doświadczenia na stanowisku programisty PHP;
  • Bardzo dobra znajomość PHP
  • Znajomość Symfony
  • Umiejętność projektowania aplikacji klient-serwer opartych na http, Web Services, REST, JSON lub XML;
  • Znajomość Linux i operacji konsolowych (bash);
  • Znajomość GIT/SVN;
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie pozwalającym na korzystanie z dokumentacji technicznej;
  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Chęć poszerzania wiedzy.

Oferujemy:

  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Pracę w nowoczesnych technologiach;
  • Duży poziom samodzielności i możliwość realizowania własnych rozwiązań;
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B;
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Kartę Multisport;
  • Wygodną lokalizację biura z bezpłatnym parkingiem;
  • Przyjazną atmosferę w ambitnym i profesjonalnym zespole.

Mile widziane:

  • Znajomość
    • JavaScript, AngularJS, NodeJS;
    • EzPublish, Yii framework.