Naszym klientem jest firma z północnej części Warszawy, specjalizująca się w dostarczaniu software opartego o rozwiązania Microsoft. Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Oferta pracy IT MS Dynamics CRM Engineer Warszawa

Formy umowy: B2B / Kontrakt

Zakres obowiązków:

  • Zapewnienie wsparcia technicznego dla kluczowych użytkowników Dynamics CRM / Dynamics 365
  • Analiza i rozwiązywanie problemów występujących u klientów, wdrażanie oprogramowania u nowych klientów
  • Techniczne i funkcjonalne zarządzanie aplikacjami
  • Zarządzanie i utrzymanie środowisk developerskich

Wymagania:

  • Doświadczenie we wsparciu i utrzymaniu aplikacji biznesowych
  • Dobra znajomość Microsoft Dynamics CRM oraz C#, JavaScript, HTML
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Umiejętności komunikacyjne i analityczne

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie w oparciu o B2B w wysokości 14 000 - 16 000 PLN netto (na fakturze), indywidualne rozmowy w przypadku wyższych stawek
  • Praca w renomowanej firmie, będącej bliskim partnerem Microsoft
  • Atrakcyjne warunki pracy, nowoczesny biurowiec, zlokalizowany blisko węzłów komunikacyjnych
  • Programy certyfikacyjne
  • Wewnętrzne szkolenia z najnowszych technologii Microsoft przed rynkowymi premierami
  • Pracę przy projektach polskich i międzynarodowych prowadzonych metodykami zwinnymi
  • Współpracę z Microsoft Most Valuable Professional w zakresie Dynamics CRM
  • Zgrany zespół i przyjazną atmosferę
  • Kurs języka angielskiego
  • Kartę MultiSport
  • Stół bilardowy, Xbox, piłkarzyki

Mile widziane:

  • Znajomość MS SQL, SSRS, SharePoint
  • Znajomość Dynamics CRM SDK