Dla naszego klienta, warszawskiej firmy technologicznej, zajmującej się rozwojem i kompleksowym wdrożeniem własnego oprogramowania - innowacyjnego systemu ERP/CRM, aktualnie poszukujemy:

Oferta pracy: Praca programista Junior PHP Developer Warszawa

Formy umowy: Umowa zlecenie Umowa o dzieło B2B / Kontrakt

Opis stanowiska:

  • Udział w projektowaniu i tworzeniu nowych funkcjonalności;
  • Tworzenie dokumentacji projektowej;
  • Rozwijanie już istniejących aplikacji;
  • Praca przy projektach związanych z rozwiązaniami dla B2B/B2C.

Oczekiwania:

  • Znajomości PHP5, MySQL (mile widziana znajomość PHP7);
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku od pół roku do półtora;
  • Znajomości zagadnień związanych z programowaniem obiektowym;
  • Doświadczenia w pracy z dowolnym webowym frameworkiem MVC;
  • Języka angielskiego na poziomie komunikatywnym i umożliwiającym czytanie dokumentacji;
  • Umiejętności programowania i analitycznego myślenia;
  • Wysokiej kultury osobistej i komunikatywności;
  • Umiejętności pracy w zespole.

Oferujemy:

  • Wybór formy zatrudnienia (na początek umowa zlecenie, o dzieło, B2B, później możliwość umowy o pracę);
  • Odpowiednie wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia;
  • Prowadzenie innowacyjnych projektów dla uznanych firm polskich i zagranicznych;
  • Możliwość rozwoju zawodowego i poznania zaawansowanych technik w praktyce;
  • Stabilne warunki współpracy;
  • Elastyczne godziny pracy;
  • Zadania dostosowane do wiedzy i doświadczenia;
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o polskim kapitale;
  • Możliwość współtworzenia innowacyjnych rozwiązań w tym o charakterze międzynarodowym;
  • Miłą atmosferę w ambitnym i profesjonalnym zespole.

Dodatkowe atuty:

  • Znajomość Zend Framework.