Dla naszego klienta, software house tworzącego aplikacje mobilne, smart TV oraz rozwiązania e-commerce, szukamy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Praca programista Regular Android Developer Warszawa

Formy umowy: Umowa o pracę B2B / Kontrakt

Zadania:

  • utrzymanie i rozwój aplikacji opartych na platformie Android
  • udział w projektowaniu aplikacji
  • tworzenie dokumentacji

Oczekiwania:

  • minimum 2 lat doświadczenia na podobnym stanowisku
  • wykształcenia wyższego o profilu informatycznym
  • bardzo dobrej znajomości języka Java
  • bardzo dobrej znajomości Android SDK
  • znajomości Android Studio, Gradle, SQLite
  • znajomości języka angielskiego na poziomie czytania dokumentacji technicznej
  • komunikatywności, inicjatywy w rozwiązywaniu problemów

Firma oferuje:

  • pełną wyzwań pracę z wykorzystaniem nowoczesnych technologii
  • duży poziom samodzielności i możliwość realizowania własnych rozwiązań
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, kontrakt lub inną formę
  • elastyczne godziny pracy
  • możliwość częściowej pracy zdalnej
  • opiekę medyczną oraz dofinansowanie do karty sportowej
  • dobrze skomunikowaną lokalizację biura z pięknym widokiem na panoramę Warszawy
  • szkolenia
  • wygodne stanowisko pracy

Dodatkowe atuty:

  • znajomość systemu kontroli wersji GIT
  • znajomość bibliotek i frameworków np.: Retrofit, Picasso, OrmLite, Facebook SDK
  • umiejętność tworzenia testów jednostkowych
  • znajomość wzorców projektowych
  • znajomość Redmine