Nasz Klient o międzynarodowym zasięgu w branży TSL (Transport, Spedycja, Logistyka). Zatrudnia ok. 68 tys. pracowników w ponad 2000 oddziałach na całym świecie. Firma z nastawieniem na budowanie relacji partnerskich i etycznych z różnymi grupami docelowymi - pracownikami, klientami, dostawcami oraz lokalną społecznością. Dynamicznie rozwijająca się firma poszukuje osób, które nie boją się wyzwań i wspólnie będą dążyć do wiodącej pozycji na rynku globalnym.

Oferta pracy: Praca programista Senior (Team Leader) Java Developer Warszawa

Formy umowy: Umowa o pracę

Zadania:

  • Praca nad rozwojem kluczowych systemów i aplikacji firmy,
  • Dostarczanie obszarom biznesowym rozwiązań zgodnie ze zdefiniowanymi wymaganiami,
  • Zapewnienie zgodności prowadzonych projektów i działań usprawniających ze standardami obowiązującymi w firmie,
  • Koordynacja i wsparcie pracy kilkuosobowego zespołu programistów.

Wymagania:

  • Minimum 4-5 lat doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,
  • Dobra znajomość: JPA/Hibernate, Spring, Web MVC,
  • Dobra znajomość SQL,
  • Dobra znajomośc web security,
  • Znajomość jednego z narzędzi: JUnit, Mockito, Jasmin,
  • Dobra znajomość języka angielskiego zarówno w mowie jak i piśmie,
  • Cechy osobowości pozwalające na prace na stanowisku Team Leadera.

Firma oferuje:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Pracę w stabilnej, międzynarodowej firmie,
  • Niezbędna narzędzia pracy (telefon, laptop),
  • Pakiet prywatnej opieki medycznej,
  • Pakiet zajęć sportowo-rekreacyjnych (Multisport),
  • Realne możliwości rozwoju i podnoszenia kwalifikacji,
  • Samodzielność w wykonywanych obowiązkach.

Dodatkowe atuty:

  • Znajomość technologii front-endowych (mile widziane, ale nie jest to wymóg konieczny),
  • Doświadczenie w pracy jako Team Leader.

Inne:

  • Proszę o wysyłanie CV w języku angielskim! :)