2017-10-19 10:29

Dla naszego klienta, warszawskiej firmy technologicznej, zajmującej się rozwojem i kompleksowym wdrożeniem własnego oprogramowania - innowacyjnego systemu ERP/CRM, aktualnie poszukujemy:

Oferta pracy: Praca programista Junior PHP DeveloperWarszawa

Skontaktuj się z nami
Formy umowy: B2B / Kontrakt

Zakres obowiązków:

  • Praca przy kluczowym projekcie w zespole doświadczonych programistów;
  • Realny wpływ na kształt tworzonego produktu;
  • Praca w oparciu o najnowsze technologie Zend 3, PHP 7.1;
  • Ścisła współpraca z biznesem i twórcami business intelligence.

Od kandydata oczekujemy:

  • Obiektowe programowanie w PHP powyżej 5.6;
  • Znajomość praktyczna MySQL;
  • Minimum 6 miesięcy do 1.5 roku doświadczenia w programowaniu komercyjnym;
  • Znajomość wzorca MVC;
  • Doświadczenie w pracy z frameworkiem Zend.

Firma oferuje:

  • Wybór formy zatrudnienia (na początek umowa zlecenie, o dzieło, B2B, później możliwość umowy o pracę);
  • Odpowiednie wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia;
  • Prowadzenie innowacyjnych projektów dla uznanych firm polskich i zagranicznych;
  • Możliwość rozwoju zawodowego i poznania zaawansowanych technik w praktyce;
  • Stabilne warunki współpracy;
  • Elastyczne godziny pracy;
  • Zadania dostosowane do wiedzy i doświadczenia;
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o polskim kapitale;
  • Możliwość współtworzenia innowacyjnych rozwiązań w tym o charakterze międzynarodowym;
  • Miłą atmosferę w ambitnym i profesjonalnym zespole.

Dodatkowe atuty:

  • Znajomość:
    • Doctrine 2.0,
    • PHP 7.1,
    • JavaScript, TypeScript, HTML.