2017-10-20 16:36

Dla naszego klienta który jest liderem w zakresie serwisów lokalizacyjnych i serwisów opartych o technologie GSM i GPS w Polsce, szukamy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Praca programista Regular iOS DeveloperWarszawa

Skontaktuj się z nami
Formy umowy: Umowa o pracę B2B / Kontrakt

Realizowane zadania:

  • Tworzenie nowych oraz rozwijanie już istniejących aplikacji

Od kandydata oczekujemy:

  • Minimum 1 rok doświadczenia w w Obj-C dla iOS z wykorzystywaniem podstawowych bibliotek z SDK Apple
  • Znajomość popularnych frameworków
  • Doświadczenie w używaniu narzędzi typu Core Data, GDC, REST API, JSON

Firma oferuje:

  • Konkurencyjne wynagrodzenie;
  • Kartę MultiSport;
  • Elastyczny czas pracy (start między 7:30 a 9:30);
  • Darmowe miejsce parkingowe dla pracowników firmy;
  • Możliwość zdobycia praktycznego doświadczenia wśród zespołu specjalistów

Mile widziane:

  • Znajomość SWIFT2