Nasz Klient to firma tworząca i rozwijająca horyzontalne serwisy www o bardzo dużym wolumenie ruchu dla swoich klientów z sektora mediowego z których regularnie korzysta kilkanaście milionów użytkowników.

Oferta pracy: Oferta pracy IT Młodszy Administrator Systemów IT - Linux Warszawa

Formy umowy: Umowa o pracę B2B / Kontrakt

Realizowane zadania:

  • Administracja systemami Linux
  • Administracja siecią komputerową
  • Opieka nad fizycznym sprzętem

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe (również studenci ostatnich lat)
  • Chęć szybkiego uczenia się
  • Znajomość systemu Linux ( preferowany CentOS/RedHat/Fedora)
  • Znajomość sieci komputerowych TCP/IP
  • Znajomość rozwiązań opensource ( bazy danych, serwery www, itp. )
  • Znajomość języków skryptowych
  • Znajomość języka angielskiego ( czytanie dokumentacji )

Oferujemy:

  • Pełną wyzwań pracę z wykorzystaniem nowoczesnych technologii
  • Duży poziom samodzielności i możliwość realizowania własnych rozwiązań
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, kontrakt lub inną formę
  • Opiekę medyczną oraz dofinansowanie do karty sportowej, bilety do kina
  • Kursy językowe
  • Dofinansowanie do urlopu
  • Płatne urlopy i zwolnienia
  • Wydarzenia branżowe
  • Dobrze skomunikowaną lokalizację biura z pięknym widokiem na panoramę Warszawy
  • Szkolenia
  • Wygodne stanowisko pracy

Mile widziane:

  • Znajomość sprzętu sieciowego CISCO, JUNIPER