Software house, dostarczający infrastruktury informatycznej. Realizujący m.in. systemy dedykowane, systemy zarządzania, platformy przetargowe, platformy sprzedażowe, poszukuje:

Oferta pracy: Praca programista Frontend Developer Warszawa

Formy umowy: B2B / Kontrakt Umowa mieszana

Zakres obowiązków:

  • Wytwarzanie aplikacji w oparciu o Angular2/4, w tym:
    • Przygotowanie warstwy frontendowej w projektach w zakresie HTML/CSS/JSS
    • Projektowanie architektury aplikacji frontendowych, ze świadomością dobrych praktyk (wzorców projektowych) i ich umiejętnego wykorzystania
    • Współpraca z projektantem interfejsów w zakresie możliwości technicznych i sposobu wykonania poszczególnych części systemu
  • Utrzymanie, czyli refaktoryzacja i rozwój istniejących aplikacji utworzonych w czystym kodzie JS jaki pierwszej wersji Angular JS
  • Wsparcie w testach aplikacji
  • Branie odpowiedzialności za efekty wykonywanej pracy
  • Wsparcie w rozwoju i wytwarzaniu rozwiązań usprawniających tworzenie systemu

Wymagania:

  • 2-letnie doświadczenie w tworzeniu aplikacji frontendowych-
  • Umiejętność tworzenia systemów RWD Znajomość JavaScript, HTML, CSS
  • Znajomość LESS lub SASS
  • Znajomość jednego z frameworków Java Script- preferowany Angular 2/4
  • Znajomość i umiejętność wykorzystania narzędzi usprawniających procesy wytwarzania aplikacji (jednego lub więcej: gulp, grunt, npm i/lub inne rozwiązania oparte o nodes.js)
  • Znajomość systemu kontroli wersji GIT
  • Język angielski na poziomie umożliwiającym czytanie treści związanych z programowaniem

Proponujemy:

  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu
  • Stabilne zatrudnienie
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia oraz zaangażowania
  • Elastyczne godziny pracy
  • Zadaniowy system realizacji projektów
  • Miłą atmosferę pracy
  • Możliwość wspólnego kreowania sukcesu firmy

Mile widziane:

  • Doświadczenie w tworzeniu kodu w innych językach, niż JS (nie tylko "zawodowe')
  • Podstawowy PHP, znajomość Symfony2
  • Umiejętność korzystania z Adobe Photoshop (na poziomie pozwalającym na analizę projektu graficznego potrzebną do wykonania poszczególnych części systemu)