Dla naszego Klienta, firmy działającej na rynku infrastruktury sieciowej, poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Oferta pracy IT Administrator systemowo-sieciowyWarszawa

Formy umowy: Umowa o pracę B2B / Kontrakt

Realizowane zadania:

  • diagnozowanie i rozwiązywanie problemów sprzętowych, programowych systemów operacyjnych i serwerów
  • konserwacja urządzeń i wprowadzanie technicznych zabezpieczeń systemu informatycznego
  • bieżące wsparcie dla użytkowników końcowych
  • integrowanie oraz migracje danych
  • budowanie relacji z klientami B2B poprzez profesjonalne zarządzanie kontaktem i harmonogramem działań
  • przygotowywanie ofert handlowych
  • tworzenie dokumentacji technicznej, raportowanie
  • wsparcie dla Serwisu/Help Desk

Wymagania:

  • znajomość systemów Windows (serwery/stacje robocze) - wdrażanie/administracja/utrzymanie
  • znajomość systemów Linux/Unix (serwery), umiejętność pracy w shellu
  • środowiska wirtualne (głównie Hyper-V i powiązane z nim technologie)
  • DNS, protokoły IP
  • sieci VPN
  • urządzenia sieciowe klasy UTM
  • macierze dyskowe NAS/SAN (znajomość iSCSI/MPIO/FC/FCoE)
  • środowisko Microsoft Azure/Office 365
  • urządzenia embedded/IoT
  • urządzenia mobilne (WM/iOS/Android)
  • znajomość bieżących trendów na rynku IT
  • umiejętność logicznego myślenia
  • samodzielna inwencja w sytuacjach krytycznych
  • działanie pod presją czasu
  • podstawowa znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie)

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pracę w stabilnie rozwijającej się firmie jednego z Kluczowych Partnerów Microsoft.
  • nowoczesne narzędzia pracy
  • pracę przy ciekawych projektach
  • świetną atmosferę pracy
Wyślij CV