Dla naszego klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Praca programista Doświadczony Programista PHP Warszawa

Formy umowy: Umowa o pracę B2B / Kontrakt

Realizowane zadania:

  • Projektowanie, implementacja i utrzymanie systemów rozwijanych przez Firmę
  • Realizowanie zadań wynikających z planu projektu i dokumentacji technicznej
  • Tworzenie dokumentacji projektowej i użytkowej
  • Opiniowanie dokumentacji analitycznej

Oczekiwania:

  • Bardzo dobrej znajomości języka PHP
  • Doświadczenia w pracy z frameworkami: Zend, Laravel, Symfony
  • Znajomości podstaw technologii internetowych: HTML5, CSS3, JavaScript, Ajax, jQuery
  • Doświadczenia w korzystaniu z usług sieciowych SOAP i związanych z nimi technologii
  • Doświadczenia w tworzeniu i korzystaniu z REST API
  • Umiejętności korzystania z systemów zarządzania wersjami (Git, Geritt)
  • Wykształcenia wyższego technicznego (wskazane informatyczne)
  • Znajomości języka angielskiego w zakresie rozumienia dokumentacji technicznej
  • Zdolności analitycznych
  • Odpowiedzialności, sumienności i dokładności

Firma oferuje:

  • Solidny sprzęt komputerowy
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,B2B
  • Praca w zespole, który chętnie dzieli się wiedzą i doświadczeniem
  • Możliwość zgłaszania i realizowania własnych pomysłów
  • Karta Multisport
  • Opieka medyczna i ubezpieczenie grupowe
  • Sekcje zainteresowań Pracowników (biegowa, siatkarska, piłki nożnej, programowania i gier planszowych)
  • Możliwości rozwoju: projekty, rekrutacje wewnętrzne, szkolenia i konferencje
  • Dofinansowanie nauki języka angielskiego
  • Świeże owoce w biurze

Mile widziane:

  • Doświadczenie w pracy z AngularJS 1
  • Znajomość dodatkowych technik i narzędzi (narzędzia CASE, notacja UML)
  • Wiedza na temat zasad funkcjonowania rynku finansowego, a w szczególności funduszy inwestycyjnych/ubezpieczeniowych.
  • Doświadczenie lub znajomość metodyki Agile / Scrum
Wyślij CV