Dla naszego klienta poszukujemy osobya na stanowisko:

Oferta pracy: Oferta pracy IT Analityk Biznesowy Warszawa

Formy umowy: Umowa o pracę

Opis stanowiska:

  • Analiza biznesowa i systemowa potrzeb dotyczących produktów i usług związanych z funduszami inwestycyjnymi
  • Zbieranie, dokumentowanie wymagań biznesowych od Klienta wewnętrznego i zewnętrznego oraz proponowanie rozwiązań systemowych
  • Merytoryczna opieka nad aplikacjami biznesowymi
  • Współpraca z użytkownikami systemów informatycznych w zakresie wymagań zmian i rozwoju aplikacji
  • Proponowanie nowych rozwiązań informatycznych w zakresie optymalizacji procesów biznesowych
  • Tworzenie i weryfikacja dokumentacji, definiowanie i kontrola standardów, jakości tworzonej dokumentacji
  • Tworzenie i weryfikacja scenariuszy testowych
  • Współpraca z dostawcami oprogramowania

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe na kierunkach: matematyka lub informatyka
  • Wiedza z zakresu Inżynierii oprogramowania i metodyk procesu produkcji oprogramowania
  • Znajomość technik pozyskiwania i dokumentowania wymagań
  • Ugruntowana wiedza z zakresu analizy systemów informatycznych i dokumentacji wymagań (modelowanie procesów, tworzenie przypadków użycia, tworzenie projektów technicznych)
  • Znajomość zagadnień powiązanych z User Experience
  • Doświadczenie w ocenie złożoności przedsięwzięć informatycznych
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Dobra znajomość narzędzi wspomagających tworzenie dokumentacji i zarządzania projektami (m.in. Ms Visio, Ms Project, Axure, Enterprise Architect).
  • Znajomość technik i norm (standardów) dokumentowania wymagań

Firma oferuje:

  • Solidny sprzęt komputerowy
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,B2B
  • Praca w zespole, który chętnie dzieli się wiedzą i doświadczeniem
  • Możliwość zgłaszania i realizowania własnych pomysłów
  • Karta Multisport
  • Opieka medyczna i ubezpieczenie grupowe
  • Sekcje zainteresowań Pracowników (biegowa, siatkarska, piłki nożnej, programowania i gier planszowych)
  • Możliwości rozwoju: projekty, rekrutacje wewnętrzne, szkolenia i konferencje
  • Dofinansowanie nauki języka angielskiego
  • Świeże owoce w biurze