2017-08-22 20:12

Dla jednego z naszych Klientów, globalnej organizacji świadczącej profesjonalne usługi doradcze, poszukujemy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Praca programista Developer .NET z doświadczeniem w projektowaniu algorytmówWarszawa

Formy umowy: Umowa o pracę B2B / Kontrakt

Realizowane zadania:

  • Projektowanie i programowanie rozwiązań zgodnie z wymaganiami
  • Dokumentowanie wykonanej pracy
  • Diagnozowanie oraz rozwiązywanie problemów technicznych
  • Współpraca przy realizacji projektów informatycznych z kierownikami projektów, zespołem developerskim, analitykami systemowymi i projektantami
  • Bieżące testowanie powstałego kodu

Wymagania:

  • Kilkuletnie doświadczenie w programowaniu w C#
  • Doświadczenie w zakresie projektowania algorytmów, analizy złożoności obliczeniowej, optymalizacji struktur danych, projektowania obiektowego
  • Dobra znajomość technologii platformy .NET
  • Znajomość MVC lub WPF, Entity Framework (lub inny ORM), Unity, WCF
  • Bardzo dobra znajomość języka SQL
  • Praktyczna znajomość metodyki TDD
  • Myślenie ukierunkowane na rozwiązanie problemów
  • Znajomość technologii webowych: HTML, CSS, Javascript
  • Praktyczna znajomość wzorców oprogramowania
  • Certyfikacja .NET

Proponujemy:

  • Dostęp do najnowszych narzędzi i technologii związanych z wytwarzaniem i rozwojem oprogramowania
  • Możliwość współpracy z wysokiej klasy specjalistami
  • Udział w innowacyjnych przedsięwzięciach o bardzo dużej skali złożoności
  • Realizacje projektów na skalę międzynarodową jak i lokalną
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pakiet szkoleń
  • Formę współpracy umowa o pracę lub B2B