Dla naszego Klienta, dużej grupy mediowej, szukamy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Praca programista Web Developer (PHP, HTML5, CSS3, JavaScript) Warszawa

Formy umowy: Umowa o pracę B2B / Kontrakt

Opis stanowiska:

  • programowanie warstwy front-end aplikacji internetowych z zastosowaniem HTML5, CSS3, JavaScript
  • prace projektowo-programistyczne dynamicznych elementów strony
  • tworzenie dodatkowych modułów do systemu CMS - eZ Publish
  • tworzenie dokumentacji technicznej

Wymagania:

  • 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • bardzo dobra znajomość HTML5, CSS3, JavaScript (jQuery), PHP5
  • projektowanie w oparciu o Responsive Web Design
  • podstawowa znajomość środowiska Linux/Unix
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego

Firma oferuje:

  • pracę w jednej z największych grup mediowych w Polsce
  • stabilne zatrudnienie
  • współpracę na umowę o pracę lub na b2b
  • dodatkowe benefity
  • racę przy ciekawych projektach

Dodatkowe atuty:

  • znajomość CMS - eZ Publish 4/5
  • znajomość Symfony2
  • znajomość technologii SASS, Compass, Bootstrap
  • znajomość Node.js, Express