Dla naszego klienta, Francuskiej firmy z branży nowych technologii, która zajmuje się tworzeniem oprogramowania do nawigacji wewnątrz budynków (Beacon), poszukujemy:

Oferta pracy: Praca programista Node.js / Javascript Fullstack Developer Warszawa

Formy umowy: dowolna Umowa o pracę B2B / Kontrakt

Zadania:

  • Tworzenie nowych aplikacji dostosowanych do potrzeb produktowych klienta
  • Zarządzanie aplikacjami w produkcji
  • Tworzenie wewnętrznych narzędzi i rozwiązań dla klientów
  • Odpowiedzialność za tworzenie zespołu w przyszłości i nadzorowanie prac

Oczekiwania:

  • Doświadczenie w programowaniu w Node.js przy użyciu bibliotek: Backbone, Marionette i obecnych bibliotek frontendowych
  • Doświadczenie w pracy i zarządzaniu bazami danych: MongoDB oraz SQL (Postgres)
  • Pisanie i utrzymywanie testów oraz dokumentacji technicznej
  • Dbałość o szczegóły oraz czystość kodu
  • Zdolność do swobodnej komunikacji w języku angielskim z pozostałymi członkami zespołu

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Dowolną formę zatrudnienia
  • Pracę w niewielkim, stałym i bardzo przyjaznym zespole :)

Mile widziane:

  • Dostosowanie się do pracy w różnych środowiskach (Linux, Windows, OSX)
  • Zarządzanie i konfiguracja serwerów dla produkcji i środowisk programistycznych
  • Otwartość na nowe języki programowania i metodologie
  • Doświadczenie w pracy z bibliotekami SerialPort i innymi
  • Zainteresowanie nowymi technologiami
  • Znajomość zagadnień sprzętowych, takich jak protokoły komunikacyjne (UART, SPI, I2C)