Naszym klientem jest międzynarodowa firma IT oferująca rozwiązania związane z big data m.in. dla rynku motoryzacyjnego i ubezpieczeń. Obecnie poszukujemy osób do warszawskiego oraz poznańskiego oddziału, na stanowisko:

Oferta pracy: Praca programista Java Developer ze znajomością SQL Warszawa

Może zainteresuje Cię oferta pracy w innym mieście:

Formy umowy: Umowa o pracę B2B / Kontrakt

Realizowane zadania:

  • Implementacja nowych produktów w oparciu o technologie Java/Big Data (Cloudera Stack - nie jest wymagana znajomość, developer zostanie wprowadzny w Cloudera)
  • Rozwój i dostosowanie aktualnych systemów do potrzeb klientów
  • Tworzenie dokumentacji technicznej
  • Ścisła współpraca z analitykami, działem technicznym, User Experience oraz testów
  • Naprawa błędów w fazie testów w aplikacjach
  • Długofalowa praca nad różnymi projektami

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe o profilu informatycznym
  • Minimum 2 lata doświadczenia w komercyjnych projektach realizowanych w technologiach Java/J2EE/SQL
  • Znajomość technologii J2EE (przynajmniej podstawy) oraz wzorców projektowych - GOF, MVC, Tomcat, JPA
  • Wymóg konieczny - znajomość SQL i relacyjnych baz danych (Oracle/MySQL/PostgreSQL), umiejętność tworzenia złożonych zapytań i optymalizacji
  • Znajomość narzędzie takich jak JIRA, GIT/SVN, Eclipse/InteliJ Idea, Maven, Jenkins
  • Wymagana jest znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację (pisemną i ustną)

Firma oferuje:

  • Szybki i sprawny proces rekrutacyjny
  • Rozwój kompetencji i poznanie nowych technologii: Hadoop/Cloudera, Pivotal Cloud Foundry, Microservice Architecture
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub B2B
  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku
  • Opieka medyczna dla pracownika i jego rodziny
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Obiady

Mile widziane:

  • Znajomość UNIX shell, umiejętność tworzenia złożonych skryptów
  • Znajomość technologii Web - HTML5/CSS, JavaScript (SPA Frameworks) otwartość na technologie frontend'owe, chęć rozwoju w kierunku Full Stacka (mile widziane, ale nie wymagane)
  • Doświadczenie z technologią Big Data (Cloudera Hadoop)
  • Doświadczenia z Pivotal Cloud Foundry