Dla naszego Klienta, który jest Data Science Housem poszukujemy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Praca programista Web Developer (PHP, JS) Warszawa

Formy umowy: B2B / Kontrakt

Zadania:

  • Tworzenie i rozwój nowych funkcjonalności oraz warstwy front-end'owej wytwarzanych aplikacji i systemów;
  • Współudział w opracowywaniu koncepcji realizowanych rozwiązań;
  • Programowanie PHP/HTML5/CSS3/JavaScript na podstawie dostarczonych grafik i makiet;
  • Utrzymanie oraz rozwój stron internetowych firmy oraz klientów;
  • Rozwijanie wiedzy w danym obszarze kompetencji, monitorowanie zmian na rynku, nowych technologii;
  • Proponowanie nowych rozwiązań technologicznych dla wymagań biznesowych;
  • Współpraca z działem grafiki i programistami back-end;
  • Zapewnienie właściwej jakości wytwarzanego oprogramowania i zgodności ze standardami oraz dobrymi praktykami.

Oczekiwania:

  • Wykształcenie informatyczne lub pokrewne, ewentualnie studenci ostatniego roku na takim kierunku;
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • Bardzo dobra znajomość PHP;
  • Dobra znajomość: HTML5, CSS3, JavaScript, jQuery, Bootstrap;
  • Dobra znajomość: preprocesorów LESS/SASS oraz narzędzi takich jak Grunt, Webpack, Bower;
  • Znajomość systemów kontroli wersji;
  • Znajomość tematyki Responsive Web Design;
  • Znajomość różnic w działaniu przeglądarek webowych;
  • Podstawowa znajomość Adobe Photoshop umożliwiająca pracę z gotowymi szablonami;
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiającej czytanie dokumentacji;
  • Mile widziana będzie znajomość Wordpress.

Oferujemy:

  • Możliwość uczestniczenia w bardzo ambitnych projektach i realny wpływ na kształt tworzonego oprogramowania;
  • Możliwość rozwoju i budowy wysokowydajnych oraz skalowanych rozwiązań i systemów
  • Elastyczne godziny pracy w biurze w świetnej lokalizacji w Warszawie;
  • Miła atmosfera w pracy, gdzie Twoje zaangażowanie i chęci są doceniane;
  • Zapewniamy brak nudy i nieformalny klimat;
  • Konkurencyjne wynagrodzenie adekwatne do Twoich umiejętności
  • Chillout room z Play Station i VR;
  • W trosce o dobrą kondycję zapewnimy Ci również opiekę medyczną i kartę Multisport.

Dodatkowe atuty:

  • znajomość frameworka Angular.js