2016-09-30 17:38

Oferta pracy: Oferta pracy IT Inżynier Wsparcia SprzedażyWarszawa

Realizowane zadania:

  • Współpraca z klientami w zakresie doboru rozwiązań teleinformatycznych usprawniających procesy biznesowe,
  • Wspomaganie działu handlowego w zakresie przygotowywania ofert handlowych pod względem doboru urządzeń, aplikacji, definiowania zakresu usług itp.,
  • Przygotowywanie projektów technicznych (HLD - High Level Design, LLD - Low Level Design),
  • Przeprowadzanie prezentacji rozwiązań technicznych oraz ofert handlowych,
  • Współpraca z zespołem handlowym, realizacyjnym oraz z działem marketingu,
  • Przeprowadzanie szkoleń i warsztatów z zakresu nowych produktów i usług,
  • Współpraca z dostawcami rozwiązań teleinformatycznych w celu ciągłego podnoszenia kompetencji

Od kandydata oczekujemy:

  • Doświadczenie w pracy po stronie integratora świadczącego usługi dla firm jako Inżynier Wsparcia Sprzedaży,
  • Bardzo dobra znajomość rozwiązań i produktów firmy Cisco Systems
  • Znajomość rozwiązań EMC, VMWare, Juniper, Fortinet będzie dodatkowym atutem
  • Minimum 2-letnie doświadczenie w obsłudze technicznej klientów korporacyjnych bądź dużych/średnich firm,
  • Doświadczenie w prowadzeniu prezentacji oraz tworzeniu i wycenie ofert handlowych,
  • Komunikatywność i predyspozycje do pracy z klientami,
  • Samodzielność,
  • Dobra znajomość języka angielskiego pozwalającej na czytanie i rozumienie dokumentacji technicznej oraz przygotowywanie ofert w języku angielskim,
  • Certfikaty potwierdzające uzyskaną wiedzę,
  • Wykształcenie wyższe techniczne (informatyka, telekomunikacja),
  • Prawo jazdy kat. B.

Proponujemy:

  • Atrakcyjny system wynagrodzenia (wynagrodzenie stałe + atrakcyjny system premiowy),
  • Niezbędne narzędzia pracy (laptop, tel komórkowy),
  • Możliwość szybkiego rozwoju zawodowego oraz certyfikacji,
  • Udział w dużych, skomplikowanych projektach