Dla naszego Klienta, firmy prowadzącej szkolenia z technologii Microsoft, szukamy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Oferta pracy IT QA Tester Manualny Warszawa

Formy umowy: Umowa o pracę B2B / Kontrakt

Opis stanowiska:

  • Wykonywanie testów manualnych
  • Przygotowywanie scenariuszy testowych
  • Dokumentowanie znalezionych bugów dla zespołu developerskiego w systemie JIRA
  • Wykonywanie testów manualnych w aplikacjach webowych
  • Praca w zespole testerskim.

Oczekiwania:

  • Bardzo dobra znajomość języka Angielskiego
  • Roczne doświadczenie w przeprowadzaniu testów manualnych jako QA
  • Umiejętność tworzenia scenariuszy testowych
  • Kreatywność w działaniu
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Znajomość JIRA

Proponujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Udział w interesujących projektach
  • Uczestnictwo w projektach międzynarodowych
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Pracę z otwartym zespołem