Dla naszego Klienta, jednego z globalnych liderów na rynku logistyki, szukamy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Oferta pracy IT Specjalista od integracji ze znajomością języka Perl Warszawa

Formy umowy: Umowa o pracę

Zakres obowiązków:

  • Realizacja projektów integracji systemów informatycznych
  • Kreowanie i tworzenie map translacyjnych dokumentów EDI
  • Pisanie dokumentacji technicznej oraz odpowiedzialność za testowanie procesu wymiany danych

Oczekiwania:

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego (minimum B2)
  • Doświadczenie w zakresie efektywnego wdrażaniu rozwiązań IT
  • Prowadzenie współpracy z zespołem analizy biznesowej i systemowej
  • Dobra znajomość języka skryptowego Perl
  • Umiejętność identyfikowania obecnych i przyszłych potrzeb klienta
  • Zdolność do budowania dobrych i trwałych relacji z klientami
  • Praktyczna znajomość systemów Linux/UNIX

Firma oferuje:

  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia (podstawa + premie),
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pracę w stabilnej, międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji globalnego lidera
  • Wszelkie niezbędna narzędzia pracy (telefon, laptop),
  • Pakiet prywatnej opieki medycznej,
  • Pakiet zajęć sportowo-rekreacyjnych (Multisport),
  • Realne możliwości rozwoju i podnoszenia kwalifikacji,
  • Samodzielność w wykonywanych obowiązkach.