Naszym klientem jest warszawska firma IT dostarczająca rozwiązania dla branży medycznej oraz administracji, mieszcząca się w Bydgoszczy. Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Praca programista Mid/Senior Java Developer (Java 8, JSF 2) Warszawa

Formy umowy: Umowa o pracę B2B / Kontrakt

Zakres obowiązków:

  • Projektowanie oprogramowania na podstawie wymagań w Java 8
  • Implementacja oprogramowania na podstawie projektu
  • Implementacji testów jednostkowych i integracyjnych

Oczekiwania:

  • Maksymalnie miesięczny okres wypowiedzenia (wymóg konieczny)
  • Dobra znajomość języka Java (potwierdzona minimum dwuletnim doświadczeniem)
  • Umiejętność pisania zapytań SQL oraz PLSQL oraz doświadczenie z bazą danych Oracle
  • Znaljmość popularnych technologii/frameworków takich jak np. JSF 2, Spring, Vaadin
  • Umiejętność praktycznego wykorzystania JPA/Hibernate
  • Znajomość narzędzi np. SVN, GIT, JIRA, Jenkins, Maven
  • Umiejętność analitycznego myślenia oraz pracy w zespole
  • Chęć ciągłego podnoszenia swoich kwalifikacji
  • Dobra znajomość język angielskiego w mowie i w piśmie

Firma oferuje:

  • Szybki i sprawny proces rekrutacyjny, decyzja w ciągu 3 dni, maksymalnie dwa etapy, z możliwością odbycia obu poprzez Skype/videokonferencję
  • Zatrudnienie w oparciu o B2B (preferowane), ewentualnie umowę o pracę
  • Wynagrodzenie w przedziale 90 - 130 PLN/h netto, w zależności od posiadanych umiejętności
  • Program dodatkowych świadczeń pracowniczych np. karta MultiSport, prywatna opieka medyczna
  • Elastyczne godziny pracy oraz możliwość pracy zdalnej w "nagłych/losowych przypadkach"
  • Udział w realizacji unikalnego projektu w nowoczesnych technologiach
  • Ambitne wyzwania oraz dużą swobodę działania
  • Możliwość rozwoju zawodowego