2017-02-24 12:57

Oferta pracy: Praca programista Java Software DeveloperGdynia

Zadania:

  • Programowanie nowych funkcjonalności
  • Tworzenie interfejsu użytkownika
  • Poprawianie zgłoszonych błędów w istniejących funkcjach
  • Prezentacja klientom zaprogramowanych rozwiązań
  • Kontakt z klientem w procesie tworzenia nowych funkcji, poszukiwania błędów i ich korekty, wyjazdy do klienta

Wymagania:

  • Minimum dwuletnie doświadczenie w tworzeniu oprogramowania w technologiach Java SE oraz Java JEE w projektach komercyjnych
  • Praktyczne doświadczenie w tworzeniu aplikacji web'owych o architekturze trójwarstwowej
  • Praktyczne doświadczenie w zakresie korzystania z relacyjnych baz danych SQL
  • Dobra znajomość wzorców projektowych, praktyczne doświadczenie z zakresu projektowania aplikacji, analizy obiektowej i modelowania baz danych
  • Umiejętności analityczne oraz szybkiego i samodzielnego rozwiązywania problemów
  • Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole oraz pod presją czasu
  • Kreatywność, umiejętność analitycznego myślenia i wyciągania wniosków
  • Silne nastawienie na realizację zadań
  • Nastawienie na cel, dążenie do zamknięcia tematu, skuteczność, follow-up
  • Uporządkowanie, wewnętrzna dyscyplina, pracowitość
  • Punktualność, odpowiedzialność, zaangażowanie w pracę
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • Poszanowanie dla zasad etycznych i moralnych, wysoka kultura osobista

Proponujemy:

  • Ciekawą pracę
  • Jasno określony system bonusowy
  • Stały rozwój kwalifikacji zawodowych, szkolenia
  • Miłą atmosferę w stabilnym zespole
  • Wyjazdy integracyjne
  • Atrakcyjny pakiet socjalny

Dodatkowe atuty:

  • Znajomość UML
  • Znajomość bibliotek junit, dozer, apache, log4j
  • Znajomość Oracle
Wyślij CV