2016-10-09 20:27

Dla naszego Klienta - prestiżowej instytucji finansowej - szukamy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Praca programista Programista / Analityk: PL-SQL - Visual Basic - .NETWarszawa

Zakres obowiązków:

  • projektowanie i rozwój hurtowni danych w technologii Oracle DB (v11), PLSQL,
  • rozwój interface aplikacji w VB Studio
  • opracowanie i implementacja rozwiązań realizujących wymagania biznesowe
  • wdrożenie rozwiązań biznesowych z użyciem PL/SQL
  • modelowanie struktur danych
  • optymalizacja zapytań SQL oraz funkcji PL/SQL
  • analiza wydajności bazy danych oraz jej optymalizacja
  • tworzenie dokumentacji i analizy wymagań użytkownika, a następnie systematyczne
  • podejście do tworzenia i dostarczania wysokiej jakości rozwiązań
  • tworzenie nowych widoków raportów
  • tworzenie dokumentacji biznesowej i funkcjonalnej

Od kandydata oczekujemy:

  • wiedzy z obszaru baz danych (w szczególności Oracle DB), tuningu bazy danych, źródła i sposoby zasilania bazy / hurtowni danych
  • tworzenie zaawansowanych zapytań w PLSQL
  • doświadczenie w rozwoju i optymalizacji Hurtowni Danych
  • doświadczenie we współpracy z klientem zewnętrznym, bądź wewnętrznymi działami (preferowane doświadczenie we współpracy z działami: księgowość i controlling)
  • zdolności analityczne
  • umiejętność tworzenia dokumentacji biznesowej, funkcjonalnej i systemowej
  • dobra znajomość Visual Basic i Visual Basic Studio
  • komunikatywność, kreatywność i zaangażowanie
  • Umiejętność priorytetyzacji zadań
  • proaktywne podejście do wykonywanych zadań
  • doskonała umiejętność zarządzania czasem
  • wykształcenie wyższe informatyczne
  • znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację

Firma oferuje:

  • wynagrodzenie stałe
  • niezbędne narzędzia pracy (laptop, tel komórkowy)
  • umowa na kontrakt

Dodatkowe atuty:

  • praktyczna znajomość systemów def3000 i/lub LEO Leasing
  • znajomość tematyki kredytowej i leasingowej
Wyślij CV