Dla naszego klienta z branży finansowej poszukujemy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Praca programista Senior .NET Developer Warszawa

Formy umowy: Umowa o pracę B2B / Kontrakt

Opis stanowiska:

  • Rozwijanie i utrzymywanie złożonych systemów informatycznych
  • Rozumienie potrzeb biznesowych, dobór rozwiązań odpowiednich do problemów
  • Pisanie czystego, modularnego kodu, zgodnie z najlepszymi praktykami programistycznymi

Oczekiwania:

  • Wykształcenia wyższego informatycznego
  • Min. 5 lat doświadczenia programistycznego
  • Biegłej znajomości .NET, C#
  • Praktycznej znajomości SOLID, rozumienie korzyści płynących ze stosowania tych zasad
  • Umiejętności dobrania odpowiednich mechanizmów organizacji danych do rozwiązywanych problemów
  • Znajomości wzorców projektowych realizujących separację warstw aplikacji
  • Wiedzy na temat złożoności obliczeniowej algorytmów.
  • Doświadczenia z aplikacjami rozproszonymi i wielowątkowymi
  • Znajomości SQL

Firma oferuje:

  • Otrzymasz atrakcyjny pakiet socjalny w tym m.in. prywatna opieka medyczna, dofinansowanie zajęć rekreacyjnych, nauki języka angielskiego, ubezpieczenie grupowe, karty Edenred doładowywane z okazji świąt Bożego Narodzenia i Wielkanocy
  • Możesz realizować swoje pasje i zainteresowania w ramach firmowych Sekcji: biegowej, piłki nożnej, fotograficznej, gier planszowych, warsztatów programowania oraz warsztatów kulinarnych
  • Co czwartek czekają na Ciebie świeże owoce

Dodatkowe atuty:

  • Znajomość WCF, WPF, ASP.NET
  • Znajomość architektury REST i obiektów JSON
  • Znajomość JavaScript, Angular JS, JQuery
  • Doświadczenie w pracy z GIT
  • Znajomość MS SQL Server i Oracle