Dla naszego Klienta, firmy specjalizującej się w integracji systemów IT w obszarze monitoringu wideo, poszukujemy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Praca programista Młodszy Programista .NET (C#, WPF) Warszawa

Formy umowy: Umowa mieszana

Zadania:

  • praca w środowisku .NET framework 4+ przy rozwoju oprogramowania
  • integracja rozwiązań różnych firm z wykorzystaniem dostępnych API

Oczekiwania:

  • doświadczenie projektowe (może być akademickie) w .NET
  • dobra znajomość C#
  • znajomość technologii WPF
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • wykształcenie wyższe na kierunku informatycznym lub pokrewnym (absolwenci lub studenci ostatnich lat)

Firma oferuje:

  • racę w polsko-francuskiej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • dodatkowe benefity (prywatna opieka medyczna, karta MultiSport, kurs języka angielskiego)
  • pracę przy ciekawych projektach
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji

Mile widziane:

  • doświadczenie w tworzeniu aplikacji opartych o wzorzec MVVM