2016-10-08 08:50

Dla naszego Klienta, dużej, wiodącej Firmy dostarczającej rozwiązania IT, szukamy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Oferta pracy IT FileNet Leader BPM - Dokument ManagementWarszawa

Zadania:

  • stworzenie oraz rozwój zespołu wdrożeniowego FileNet
  • uczestnictwo w szkoleniach z zakresu systemu FileNet
  • wsparcie procesów wdrożeniowych w zakresie konfiguracji oraz implementacji zmian
  • udział w analizie biznesowej oraz projektowaniu rozwiązań technicznych
  • przygotowywanie i uszczegóławianie dokumentacji technicznej
  • praca w prężnie rozwijającym się zespole wdrożeniowym
  • zapewnienie wartości pracy realizowanej przez zespół realizacyjny
  • zapewnienie satysfakcji klienta
  • utrzymanie skupienia zespołu na celu

Od kandydata oczekujemy:

  • min. 3 lata doświadczenia we wdrażaniu średnich i dużych systemów BPM/Dokument Management
  • wykształcenie wyższe w kierunkach informatycznych
  • entuzjazm i zaangażowanie we wdrożeniach i rozwoju produktów klasy BPM/Document Management
  • doświadczenie w świadczeniu usług dla klientów zewnętrznych
  • zdolności przywódcze/doświadczenie jako team leader lub manager zespołu
  • zdolność szybkiego przyswajania wiedzy
  • odpowiedzialność i samodzielność
  • umiejętności organizacyjne i zarządcze
  • umiejętność budowania dobrych relacji z zespołem
  • umiejętność analitycznego myślenia, rozwiązywania problemów
  • duże zaangażowanie w wykonywane zadań, zorientowane na cel
  • bardzo dobre umiejętności komunikacyjne
  • dobra znajomość angielskiego

Proponujemy:

  • Umowę o pracę
  • Wynagrodzenie stałe + atrakcyjny system premiowy
  • Niezbędne narzędzia pracy

Mile widziane:

  • doświadczenie we wdrożeniach w branży bakowej lub ubezpieczeniowej
  • znajomość systemu FileNet
  • umiejętność programowania w języku Java JEE
  • znajomość systemów UNIX i Windows
Wyślij CV