Naszym Klientem jest stabilna polska firma z 15-letnim doświadczeniem w tworzeniu autorskiego oprogramowania w branży edukacyjnej, z którego korzysta ponad 300 uczelni w dziewięciu krajach świata. Obecnie do zespołu tej firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Praca programista Samodzielny Programista Java Warszawa

Formy umowy: Umowa o pracę B2B / Kontrakt

Opis stanowiska:

  • projektowanie i tworzenie oprogramowania na potrzeby serwisu naszego Klienta oraz utrzymanie go na najwyższym poziomie
  • 70% rozwoju:
    • wprowadzanie zmian w aplikacji
    • aktualizacja panelu
    • integracja z bazami danych
  • 30 % utrzymania
  • dbanie o jakość dokumentacji technicznej
  • kontakt z wewnętrznym zespołem biznesowym

Wymagania:

  • 2-3 lata doświadczenia na stanowisku Java Developera
  • dobra znajomość Java,
  • dobra znajomość wzorców projektowych
  • znajomość budowy aplikacji webowych
  • znajomość technologii: Spring, Hibernate, REST-api
  • znajomość zagadnień wielowątkowości
  • znajomość zagadnień związanych z bazami danych SQL
  • znajomość Gradle, Git, Maven
  • znajomość języka angielskiego na poziomie pozwalającym na współpracę z zespołami zagranicznymi

Proponujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o B2B lub umowę o pracę
  • możliwość 1-2 dni w tygodniu pracy zdalnej
  • pracę w młodym zespole w firmie będącej od 15 lat liderem na rynku edukacyjnym
  • możliwość zastosowania własnych pomysłów i rozwiązań
  • koleżeńską, niekorporacyjną atmosferę w pracy
  • lokalizację biura blisko metra
  • szkolenia
  • lekcję języka angielskiego
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • prywatną opiekę medyczną
  • sokowirówkę w biurze
  • pyszną kawę :-)

Dodatkowe atuty:

  • znajomość Javascript, Angular
  • znajomość HTML 5, CSS, SASS, LESS