Oferta pracy: Praca programista Junior/Mid iOS Developer (Swift) z biegłym jęz. angielskim Warszawa

Formy umowy: Umowa o pracę B2B / Kontrakt

Zadania:

  • Praca nad oprogramowaniem przy różnego rodzaju projektach dla polskich oraz zagranicznych firm, w kilkuosobowym zespole
  • Rozwój, utrzymanie, implementacja oraz modyfikowanie oprogramowania
  • Realizowanie własnych pomysłów związanych z software developmentem
  • Praca wraz z autorskim systemem firmy wspierającym developerów w weryfikacji jakości kodu

Wymagania:

  • 1-2 lata doświadczenia w programowaniu iOS (preferowane doświadczenie komercyjne, ale nie tylko)
  • Dobra znajomość Swift
  • Doświadczenie w programowaniu Open Source jak i płatnych aplikacji
  • Samodzielność w działaniu, gotowość do podjęcia się trudnych wyzwań
  • Chęć do nauki i rozwoju w obszarze programowania
  • Odpowiedzialne podejście do tworzonego kodu
  • Gotowość do programowania od podstaw, tzw. "develop from scratch"
  • Biegła znajomość języka angielskiego

Proponujemy:

  • Szybki i sprawny proces rekrutacyjny, możliwość odbycia pierwszych rozmów poprzez Skype
  • Pracę w dobrze prosperującej firmie o międzynarodowym zasięgu
  • Dobry dojazd do siedziby firmy, która znajduje się przy stacji metra
  • Atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę lub B2B (wedle preferencji kandydata)
  • Wysokość wynagrodzenia dostosowana do kwalifikacji i umiejętności kandydata, brak sztywnych "widełek"
  • Przyjazna atmosfera pracy :)
  • Benefity w postaci kart sportowych, prywatnej opieki medycznej oraz gadżetów Apple
  • Ciekawe projekty!