Dla naszego Klienta, lidera rozwiązań w obszarze pozapłacowych świadczeń pracowniczych z zakresu sportu, rekreacji, kultury oraz programów kafeteryjnych, poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Oferta pracy IT Administrator IT (Windows Server) Warszawa

Formy umowy: Umowa o pracę

Zakres obowiązków:

  • utrzymanie infrastruktury oraz zarządzanie środowiskami aplikacyjnymi
  • zaangażowanie przy projektach dot. budowy nowych aplikacji oraz systemów informatycznych
  • zarządzanie i administracja serwerami opartymi o systemy Windows Server
  • rozwój systemów informatycznych
  • wykonanie prac konfiguracyjnych
  • rozwiązywanie problemów systemowych i aplikacyjnych
  • diagnozowanie problemów i usuwanie awarii usług
  • dbanie o bezpieczeństwo usług oraz systemów informatycznych
  • wsparcie i utrzymanie podległych systemów z zachowaniem parametrów wydajności, niezawodności oraz wysokiej dostępności
  • terminowa realizacja zadań

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe
  • minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • doświadczenie w zakresie zarządzania systemami Windows Server
  • znajomość obsługi i konfiguracji serwerów WWW (IIS)
  • doświadczenie w zakresie konfiguracji i zarządzaniu MS Failover cluster
  • doświadczenie w zakresie konfiguracji i zarządzaniu Active Directory + GPO
  • znajomość TCP/IP
  • otwartość
  • dobre umiejętności komunikacyjne
  • dobra organizacja czasu pracy

Mile widziane:

  • umiejętność administracji i wsparcie MSSQL
  • doświadczenie w zakresie zarządzania platformami Vmware